Paskolos skaičiuoklė padės priimti sprendimą

Paskolos skaičiuoklė

Daugelio gyvenime laikas nuo laiko pasitaiko pirkinių, kuriuos norint įsigyti sąskaitoje turimų pinigų nepakanka. Juk kuriant šeimą ir augant vaikams reikės persikelti į didesnius namus, kai mašinai sueis tam tikras amžius, pavyzdžiui, septyneri ar dešimt metų, ją reiks keisti nauja, o galbūt jūs norite savo vaiką išsiųsti studijuoti į užsienį, kur į studijas ir apgyvendinimą reiks investuoti tikrai nemažai pinigų. Tokiais ir visais kitais panašiais atvejais labiausiai žmonėms praverčia komerciniai bankai, teikiantys įvairaus dydžio paskolas fiziniams asmenims, jei jų pajamos yra tvarkingos.

Taigi, prieš imdami vieno ar kito dydžio kreditą, jūs turite būti tikri, kad kiekvieną mėnesį gausite reguliarias pajamas iš oficialios darbovietės, jei tokios tvarkos jūsų gyvenime nėra, tai galite būti tikri, kad kredito iš normalaus komercinio banko tikrai negausite, nebent susirasite darbą – tuomet tikrai gausite paskolą, nebent šiek tiek mažesnę, nei tikėjotės. Mėnesinių įmokų dydis pasiėmus kreditą priklausys nuo sumos, kurią skolinsitės ir nuo jūsų mėnesinių pajamų. Kreditą galite mokėti net dešimt ir daugiau metų, taigi net jei bankas jums paskolins ir labai didelę sumą, vis tiek galėsite ją patogiai grąžinti, tik reikia atsiminti, kad jei jums kas nors atsitiks, paskolos mokėjimas pereis jūsų artimiausioms giminėms arba jūsų vaikams. Taip pat prieš imdami paskolą turėtumėte atminti, kad pagal Lietuvos banko nustatytus kreditų limitus, visi komerciniai bankai gali skolinti tik iki aštuoniasdešimt penkių procentų jūsų norimos įsigyti prekės sumos, todėl bankas jums gali paskolinti ir šiek tiek mažesnę sumą. Profesionalių banko darbuotojų neįtikinsite, kad laikui bėgant susirasite geresnį darbą ar kad vienokiu ar kitokiu būdu jūsų pajamos greitai padidės, todėl jei manote, kad bankas jums reikiamos sumos nepaskolins, geriau rinktis pigesnį pirkinį.