Paskolos Internetu per 15 minučių

Paskolos Internete

Įsijungę televizorių ir pažiūrėjus jį ilgesnį laiko tarpą neįmanoma būtų nepamatyti nei vienos paskolų teikimo ar kreditavimo reklamos. Paskolų teikimo reklamos pilna visur: tiek žiniasklaidoje, tiek lauko reklamų stenduose, tiek Internete. Daugelis net neįsivaizduojame gyvenimo be paskolų, nes daugelio daiktų norime čia ir dabar, tai kam save kankinti ir laukti atlyginimo kai galime tai gauti iškarto? Žinoma bankininkai ir ekonomistai nerekomenduoja imti paskolų vien tik savo trumpalaikiams norams išpildyti, tačiau viskas yra gerai, kai ribos yra kontroliuojamos ir mąstoma sąmoningai. Šioje situacijoje labiausiai į pagalbą ateina paskola internetu. Be to, internetu galima pasiskolinti tik per 15 minučių.

Pagrindinės ir populiariausios paskolų rūšys yra nekilnojamo turto, verslo ir vartojamosios. Internete dažniausiai imamos vartojamosios paskolos, nes bankai internetu paskolų dažniausiai neteikia, todėl norint įsigyti nekilnojamo turto ar išplėsti verslą, deja, bet internete paskolos negausime. Vartojimas šiais laikais yra didžiulis. Jei kaimynas nusipirko naują telefoną, žinoma mums taip pat nesinori atsilikti nuo mados ir norime mėgautis naujais daiktais, todėl dažnai kreipiamės į greitųjų kreditų bendroves, kurios tiesiog mirguliuoja internete ir vilioja savo didelėmis nuolaidomis.

Tarp bankų populiariausios yra vartojimo paskolos, bet greitųjų kreditų bendrovės gali pasiūlyti kitokią paskolų rūšį. Tai yra greitos paskolos internetu, jos yra populiariausios tarp visų paskolų rūšių. Bet kuriuo metu pastaraisiais metais tokių paskolų gali būti paimta net iki dviejų šimtų tūkstančių. Skolinimo internetu apribojimai sumažino tokių paskolų augimą, bet jo nesustabdė. Paskolos internetu išlieka populiariausiomis ir jų skaičius stabiliai auga.

Tai paaiškinti galima labai paprastai. Niekada nebuvo taip lengva gauti greitą paskolą, o ypatingai lengva ją gauti interneto pagalba. Tereikia užpildyti registracijos formą, patvirtinti savo tapatybę ir galite laikyti, jog pinigai jau Jūsų kišenėje vos ne per 15 minučių! Tobulėjant technologijoms tobulėja ir bendrovės teikiančios kreditavimo paslaugas, todėl norint nenusileisti konkurentams reikia sekti rinką. Internetui įžengus į mūsų namus, dabar bet ką galime nusipirkti jo pagalba ir tai užtrunka vos keletą minučių, todėl atsiradus greitųjų kreditų bendrovėms, net švilpiant vėjams kišenėje mes galime įsigyti norimą daiktą iškarto, o apmokės už jį kredito bendrovė. Dažna greituosius kreditus siūlanti bendrovė gundo savo akcijomis, kurių viena iš pagrindinių yra ta, jog pirmas kreditas būna nemokamas (kiek pasiskolinsime tiek ir grąžinsime) be jokių palūkanų. Tai sugundo dažną žmogų ir jis tampa jų pastoviu klientu. Paskolą internetu galima gauti geromis sąlygomis, net jau esant klientu, nes dažna kredito bendrovė lepina savo klientus naujomis akcijomis ir leidžia kredito mokėjimus atidėti kažkuriam laikui ar pratęsti paskolos grąžinimo laikotarpį.

Bet dabar galite pamatyti akcijas lojaliems klientams dažniau ir dažniau. Skolinantis kelis kartus iš to paties kreditoriaus galima rinkti lojalumo taškus. Tuos taškus paskui galima panaudoti palūkanoms išmokėti. Kitur pasikartojantys kreditai internetu gali leisti pasiskolinti pigiau sekantį kartą. Todėl ne vien tik nauji klientai gali gauti geresnes sąlygas. Lojalus klientas pradeda būti vertinamas kaip jam ir priklauso. Galite sakyti, kad nereikėtų sureikšminti tokio dalyko, bet drįstumėme nesutikti. Ne tik paskolų rinkoje, bet žiūrint plačiau taip pat, visada pirmenybė buvo teikiama naujam klientui. Senas, lojalus klientas buvo praktiškai ignoruojamas. Ką šiandien matome gali būti naujos eros pradžia. Matome, kad dėl konkurencijos paskolos internetu pradedamos teikti geresnėmis sąlygomis. Svarbu, kad tai tikrai ne vienkartinė nuolaida, bet sumuojasi laike. Pasiskolinai penktą kartą ir gausi vienos vertės nuolaidą. Pasiskolinai dešimtą kartą, ta nuolaida dar labiau išaugs.

Rekomenduojama imant paskolą internetu vadovautis sveiku protu ir gerai įvertinti savo galimybes grąžinant kreditą. Susigundyti ir pasimauti ant reklamos kabliuko labai lengva, bet paskui sunku išsrėbti prisivirtą košę. Geriau iš anksto gerai viską pasverti ir neskubėti su tokiais svarbiais sprendimais. Sukonkretinus mintį, galime patarti pirmiausia pasilyginti skirtingus pasiūlymus. Būtinai atsižvelkite į paminėtus faktus, t. y. nuolaida skirtingiems klientams, konkurenciją ir panašius dalykus.