Kreditas žemės ūkio technikai vilioja vis daugiau ūkininkų

Kreditas žemės ūkio technikai

Ūkininkai gana dažnai susidomi galimybėmis įsigyti visai naują žemės ūkio techniką pasinaudodami kreditu, kadangi ši technika iš tiesų labai brangi, o jos nauda akivaizdi – greičiau ir efektyviau atliekami žemės ūkio darbai, reikia mažiau žmonių jėgos ir t. t.

Fiziniai asmenys dažniausiai su paskola perka automobilius ir naudojasi kredito bendrovių paslaugomis. Tuo tarpu daugybė ūkininkų be kredito taip pat neturėtų jokių realių galimybių atnaujinti savo ūkio technikos bei būtų keblu jai taupyti, nes su prastesne technika tiesiog nepavyktų pasiekti tokių gerų rezultatų, jos eksploatacija būtų brangesnė, todėl pelnas mažesnis. Akivaizdu – atsinaujinti tikrai naudinga.

Vienas populiariausių pirkinių lizingu ar kreditu tarp ūkininkų – kombainai. Jų kaina siekia net kelis šimtus tūkstančių eurų, todėl visą sumą turi tik pavieniai ūkininkai, o kombainų poreikis yra nemažas. Stambesniam ūkininkui vieno kombaino netgi maža.

Tarp populiariųjų pirkinių lizingu puikuojasi ir traktoriai su įvairiais padargais. Kreditas suteikia galimybę ūkininkams pasirinkti galingesnius traktorius, taip pat labiau aprūpintus įvairiais padargais ar turinčius daugiau komforto.

Smulkieji ūkininkai ar tiesiog mėgėjai kreditu pasinaudoja pirkdami įvairią sodo / daržo techniką, mini traktoriukus, kurie padeda nuveikti labai daug. Net jei perkamas ir nebrangus, senas traktorius, bet kartu reikia ir kitos įvairios technikos, padargų, susidaro nemenka suma, todėl kreditas tikrai pravartus.

Ūkyje, kaip galite matyti, kreditas gali būti ypatingai svarbus ir daug reiškiantis, tiek jei esate smulkus ūkininkas ar daržininkas mėgėjas, tiek ir tuo atveju jei esate stambus ūkininkas, valdantis ne vieną šimtą hektarų. Pastarųjų poreikiai kur kas didesni, tačiau ir galimos mokėti įmokos būna kur kas didesnės, o technika gerokai įspūdingesnė.

Siekdami sėkmingo ūkininko karjeros, norėdami pilnai išnaudoti turimus savo žemės lopinėlius ar galvodami apie galimybę plėstis ir apsiimti daugiau nevenkite kredito, pasverkite galimybes ir planuojamą naudą, kurią galėtų atnešti papildomos investicijos, kurias suteikia kredito įstaiga, kartais tai tikrai vertas dėmesio sprendimas, galintis iš esmės pakeisti Jūsų gyvenimo kokybę į gerąją pusę, tiek komforto prasme, tiek ir finansiškai.