SMS Kreditas – greitas būdas gauti pinigų

SMS Kreditas

Gauti paskolą trumpąja žinute dabar labai paprasta. Jeigu jus staiga pritrūkote pinigų, tačiau esatę susiplanavę papramogauti ar nusipirkti seniai išsvajotą daiktą, tuomet SMS kreditas gali būti tinkama pagalba reikiamu momentu. Svarbiausia, kad būtumėte pilnametis ir turėtumėte pastovias pajamas, kad būtumėte garantuoti dėl SMS kredito grąžinimo.

Norint gauti SMS kreditą, visų pirma reikia turėti lietuviško banko sąskaitą. Jei turite prisijungimą prie jos internetu, tai palengvina visą registracijos procesą. Tuomet jums tereikės prisiregistruoti prie internetinės SMS kreditą teikiančios bendrovės paskyros ir sumokėti vieno cento arba šiek tiek didesnį vienkartinį mokestį. Tai reikalinga tam, jog patvirtintumėte savo tapatybę. Pasitvirtinę savo tapatybę, jau galėsite naudotis SMS kreditoriaus paskyra. Užpildykite būtinus laukus ir būtinai įveskite savo telefono numerį. Nuo šios akimirkos jau galėsite iš bet kurio Lietuvos krašto siųsti SMS būdami toli nuo namų ar kompiuterio, ir per dešimt ar dvidešimt minučių gauti SMS kreditą į savo sąskaitą. SMS kreditas – tai labai patogi paslauga tiems, kurie turi pastovių pajamų (pavyzdžiui, laukia dvi savaites iki algos) tačiau nori papildomai paišlaidauti. Yra daugybė SMS kredito įmonių, kurios siūlo įvairias akcijas. Viena iš populiariausių ir naudingiausių akcijų – pirmas SMS kreditas nemokamai. Tai reiškia, kad jums net neteks mokėti jokių palūkanų grąžinant savo SMS kreditą.

Primename, kad skolintis turėtumėte atsakingai ir įvertinti savo realią finansinę padėtį. Jeigu jau matysite, kad nepavyks laikų grąžinti finansinio įsipareigojimo, tuomet geriausia išeitis būtų prasitęsti SMS kreditą porai savaičių ar dviem už vienkartinį mokestį. Tokią galimybę siūlo dauguma greitųjų SMS kreditų įmonių.