Pinigai akimirksniu – SMS Paskola

SMS Paskola

Staiga pritrūkote pinigų ir esate toli nuo namų? Tai daugiau nebe problema. Viena SMS žinute galite pastorinti savo piniginę. SMS paskola yra šiuo metu labai populiari greitųjų kreditų įmonių teikiama paslauga. Jums tereikia turėti 18 metų ir pastovias pajamas. Tokiu atveju SMS paskola jums bus naudinga ir galėsite ją užsisakyti būdami bet kurioje Lietuvos vietoje.

SMS paskolą nėra sunku gauti. Tereikia turėti prisijungimą prie elektroninės bankininkystės sistemos, prie kurios prisijungus galėsite pervesti vieno centro registracijos vienkartinį mokestį (kai kuriose bendrovėse mokestis gali būti ir šiek tiek didesnis). Prisijunkite prie jūsų pasirinktos SMS paskolas teikiančios bendrovės ir pasitvirtinę savo paskyrą, jau galėsite užsisakyti pirmosios SMS paskolos paraišką. Tai galite padaryti trumpuoju numeriu, kurį jums suteiks greitųjų paskolų bendrovė. Parašę specialų kodą, išsiųsite paraišką ir per dešimt ar dvidešimt minučių gausite atsakymą – paraiška gali būti patvirtinta arba atmesta – tai priklauso nuo to, ar neturite kitų įsiskolinimų, nuo jūsų amžiaus, taip pat nuo pastoviųjų pajamų.

Prieš imdami SMS paskolą, pasidomėkite įvairiais variantais: apgalvokite, ar imsite paskolą tik vieną kartą ar SMS paskola pasinaudosite dažniau. Nuo to gali priklausyti ir pasiūlymas, kuris jums bus arčiausiai prieš širdies – vienos bendrovės teikia pirmąją paskolą nemokamai (tai reiškia, kad kiek pasiskolinsite, tiek ir grąžinsite – nereikės mokėti jokių palūkanų), o kitos siūlo aktyvią lojalumo programą – tai reiškia, kad nuolaida didėja vis dažniau besiskolinant.

Taigi įvertinkite savo galimybes grąžinti SMS paskolą laiku. Jei vis dėl to matote, kad nepavyks grąžinti SMS paskolos sutartu laiku, labai nesijaudinkite – dauguma greitųjų kreditų įmonių turi paslaugą prasitęsti paskolos galiojimo laiką. SMS paskola gali būti puikus sprendimas staiga pritrūkus pinigų.