Būsto Paskola padės įsigyti svajonių namus

Būsto paskola

Tėra septyni žingsniai, kuriuos atlikę laisvai galėsite gauti jūsų taip trokštamą būsto paskolą, kuri užtikrins, jog pagaliau sulauksite laiko, kuomet įsigysite ilgai lauktą būstą.

Viskas ką jums tereikia padaryti, tai:

Užpildyti paraišką iš išsiųsti internetu. Taip galėsite sutaupyti savo laiką. Vėliau jūs būsite informuoti apie jūsų paskolos maksimalų dydį ir gavimo sąlygas. Tuo momentu, kai jūsų būsto paskola bus patvirtinta, bus galima pradėti būsto paieškas. Verta atminti, jog perkamo būsto kaina negali viršyti jo realios rinkos vertės. Daugelis atvejų rodo, jog šiuo metu vyrauja tendencija rinkai kelti ypač aukštas kainas būstui. Būsto paieška užima vidutiniškai iki trijų mėnesių.

Sekantis etapas – būsto vertinimas. Būsto vertinimą turi atlikti vertintojas, turintis licenciją ir tinkantis bankui, suteikiančiam paskolą. Vėliau seka bankinis patvirtinimas dėl paskolos išdavimo. Paskolos gavėjas turi pateikti bankui perkamo turto oficialų vertinimą. Bankas po kurio laiko jus informuos, dėl turto finansavimo. Tai yra jums bus pranešta, ar gausite ar negausite jūsų išsvajotą paskolą. Priešpaskutinis žingsnis – būsto draudimas. Tai yra perkamas būstas turi būti apdraustas visam paskolos laikotarpiui. Draudimo kompanija turi be jokių išlygų atitikti banko reikalavimus. Ir galiausiai – paskutinis žingsnis – notaras įformina jūsų būsto paskolą.

Imdami paskolą būstui, privalote labai įdėmiai išstudijuoti keliamus reikalavimus, kad vėliau netektų gailėtis, ar neturėtumėte kitų jūsų tolimesnį gyvenimą trikdančių problemų.