Paskolos – ką reikėtų žinoti?

Paskolos – siaubas ar išsigelbėjimas?

Žodis „paskola“ dažnam kelia tik neigiamas emocijas ar net siaubą. Žiniasklaidoje nuvilnijo ne viena istorija, kai žmogus prasiskolino ir galiausiai prarado viską… Netenka girdėti, kad paskola ką nors išgelbėjo ar padarė kažką gero. Tai ir turi įtakos neigiamam požiūriui į bet kokį skolinimąsi.

Ką reiktų žinoti, prieš imant paskolą?

Apie paskolas reikia galvoti labai atsakingai, apsvarstant savo galimybes ir situaciją. Dažnai paskolos suteikiamos per lengvai, o grąžinimo sąlygos toli gražu nėra tokios paprastos. Pasiskolinti pinigai tampa „savi“ ir, atėjus laikui juos grąžinti, būna sunku net ir psichologiškai. Skambios reklamos, tokios kaip paskolos tau greitai ir paprastai ar nuotaikingai pristatomos situacijos apie tai, kaip paprasta norimą daiktą nusipirkti čia ir dabar, gali labai greitai suvilioti pasinaudoti tokia galimybe. Kartais prieš skolinantis tiesiog užtektų pagalvoti, ar galėtumėte kas mėnesį, metus ar daugiau, atsidėti į taupyklę tam tikrą pinigų sumą ir išgyventi be jos. Galbūt vertėtų net pamėginti? Jei atsakymas ne, tada reiktų pasvarstyti, ar verta imti paskolą, juolab, kad grąžinti turėsite daugiau, nei pasiskolinote. Šiuo metu internete populiarėja paskolos skaiciuokle. Tai galimybė pačiam susiskaičiuoti, kokią palūkanų sumą reikės grąžinti ir įvertinti savo galimybes.

Visų pirma, nevalia užmiršti, kad bet kokios paskolos turės būti grąžintos ir į tai privalu žiūrėti labai atsakingai. Yra kelios paskolų rūšys, kurios skiriasi skolinimosi būdais ir suma, grąžinimo terminais, palūkanomis.

Paskolų tipai

Paskolos internetuMini paskolos internetu gaunamos labai paprastai, per kelias minutes, teisingai užpildžius paraiškos formą. Tai paskolos be uzstato. Paskolos mokestis, priskaičiuojamas paskolos grąžinimo dieną, priklauso nuo skolinamos sumos ir grąžinimo laikotarpio. Kuo suma didesnė, o laikotarpis ilgesnis, tuo daugiau reikės mokėti papildomai. Paprastai tokio tipo paskolos suteikia galimybę skolintis iki 2000 litų. Dažniausiai tokia paslauga naudojasi norintys greitai nusipirkti nedidelės vertės namų apyvokos daiktų, kuriems, pavyzdžiui, būtent tuo metu taikoma nuolaida, o iki atlyginimo, kaip tyčia, dar liko savaitė. Skolintis nedidelę sumą pinigų, patogu paskolos sms būdu.

Paskolos internetu, kaip ir dauguma kitų paslaugų, suteikia progą ne tik leisti pinigus, bet ir jų gauti, neišeinant iš namų. Yra galimybė ne tik pasinaudoti trumpalaikių paskolų paslauga, jau teikiamos ir ilgalaikes paslaugos internetu. Tai nauja paskolų rūšis, kažkuo panaši į ilgalaikius kreditus. Ši paslauga atsirado dėl to, kad valstybė nori uždrausti greituosius kreditus, kadangi buvo pastebėta, kaip juos teikiančios kompanijos plėšia žmones ir iš to lobsta. Ši paskolos rūšis nereikalauja jokio užstato, skolintojai tiesiog padidina palūkanas ir sutrumpina paskolos grąžinimo laikotarpį. To pasekoje skolininkams tenka mokėti milžiniškas palūkanas per ganėtinai trumpą skolinimosi laiką.

Dar viena iš greitųjų paskolų rūšių yra vartojamosios paskolos. Jas galima gauti ir banko padalinyje, ir internetu. Tokia paskola gali siekti iki 100 000 litų, o grąžinimo terminas gali būti iki penkiolikos metų. Esant palankioms sąlygoms, galimas ir tokios paskolos atidejimas.

Iki šiol paskolas galėdavo gauti tik dirbantys asmenys, o dabar šia paslauga gali pasinaudoti ir studentai. Paskolos studentams suteikiamos gana paprastomis sąlygomis: pakanka būti pilnamečiu, pateikti reikiamus dokumentus. Taip pat studentams valstybė kompensuoja dalį palūkanų. Tiesa, dažnai tokios paskolos būna nedidelės. Norintiems gauti didesnę pinigų sumą, reikalingą susimokėti už mokslą, gali pagelbėti paskolos studijoms. Jas galima grąžinti palaipsniui, baigus studijas ir pradėjus dirbti.

Akivaizdu, kad pritrūkus pinigų, yra pakankamai galimybių jų gauti, tačiau negalima pamiršti, kad paskolos niekur nedingsta, anksčiau ar vėliau, jas teks grąžinti.

johnny manziel issued suspension over nfl’s substancePackers at Lions: Lions. Wait! Don’t leave! Hear me out. I don’t think the Packers will go undefeated it’s just too damn hard, no matter how amazing Aaron Rodgers is (how amazing? REALLY, REALLY amazing). Which means, aside from wrapping up the division early and resting guys, the most likely loss would be to a division rival, since we Cheap Jerseys all know things can get wacky in divisional games. They have the Bears and Lions again to end the season, but both are at Lambeau. And with the loss of Cutler, the Bears are in trouble. The Packers one weakness is defense. They win by outscoring the hell out of the other team. But the Lions can put up points, too, and I just have a good feeling about them.I try to stay active, with the emphasis on cheap jerseys try. I play a little basketball with friends when I can, indoor soccer once a week with a group of fellow youth soccer parents and am supposed to be training for a half marathon later this summer. Replica ray bans When the email arrived announcing the Seahawks event, I happened to be spending the afternoon with a childhood friend and told him I thought I could break 5.3 in the 40. He laughed.But just take into consideration that the idea of keeping the game pure may have been on the minds of people who factored into making the final decision to change the playoff format. These people of Major League Baseball faced the daunting task of trying to devise a plan to increase profits as a direct result NFL Jerseys China of the players demanding higher wages. In the Houston 93 documentary that aired on NFL Network, former Oilers running back Spencer Tillman recalled an incident between he and Alm that took place during an Oilers practice. The two players would come to exchange blows, which would lead to Tillman angrily leaving practice. However, before leaving the practice field, Tillman traded some extra verbal jabs with Alm. Nearly a week later Alm would be dead, and in the documentary, Tillman expressed regret over the entire incident between he and Alm.Meanwhile, not only was it common for medieval folk to wash their hands before and after eating, it was also cheap ray bans customary to offer to bathe with Authentic Jerseys Wholesale guests when they entered your home, something The Man has repeatedly reminded us is no longer acceptable in modern society. Medieval demand for soap (usually made from animal fats, with a variety cheap oakleys sunglasses of oils and salts added) was so great that by the 13th century, soap was being made on an almost industrial scale in Britain, Italy, Spain, and France.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*