Paskolos internetu – mitai ir realybė

Trumpalaikė Paskola

Paskolos internetu – mitai ir tikrovė

Paskolos internetu dažnai nepelnytai užsitarnauja neteisingų pramanų, mat šių dienų mitologija kuriasi tuo pačiu principu kaip ir tais laikais, kai užuot siuntę laiškus internetu, žmonės juos paleisdavo pašto balandžiais. Viską lemia žmonių baimė, ir jai paklūstanti laki fantazija. Tad pateikiame populiariausius mitus, dėl kurių paskolos internetu kartais nusidažo neteisingomis spalvomis, ir čia pat jas nutriname, palikdami tik faktais paremtą tikrovę.

MITAS: Vaikai gali užstatyti tėvų namus, nes paskolos išduodamas mažamečiams.

Skaičiuoklė PaskolaiTIKROVĖ: Šiam mitui atitenka mitų karaliaus titulas, mat finansinės institucijos, teikiančios tokias paslaugas kaip paskolos internetu nuo 18 metu vis dar neskolina pinigų! Nei nepilnamečiai, nei jaunimas iki 21 metų nėra tos asmenų grupės, kurioms būtų išduodamos paskolos internetu ilgalaikes arba greiti nedidelių sumų kreditai. Tad būkite ramūs – vaikai, šiais laikais jau kone nuo sauskelnių amžiaus mokantys naudotis internetu, nuo tokios finansinės atsakomybės tikrai yra apsaugoti. Finansininkai nėra tik grobuonys, visomis išgalėmis besistengiantys įgyti kuo daugiau pelno, net jeigu tokiu būdu kažką paskatins kritiniams, nereikalingiems veiksmams. Daugumoje skolinimo įstaigų, bankų ir nepriklausomų firmų paskolos internetu išduodamos tik 21 – 65 metų amžiaus asmenims.

MITAS: Paskolos internetu išduodamos tik turint elektroninį parašą.

TIKROVĖ: Iš tiesų mini paskolos internetu yra išduodamos asmenims, turintiems elektroninius savo tapatybės patvirtinimo įrodymus. Tačiau daugumai tokias paslaugas teikiančių įstaigų paprastai tik pakanka Jūsų banko sąskaitos kuriame nors Lietuvos banke ir mobiliojo telefono numerio, ir paskolos jums jau gali būti išduotos. Elektroninis parašas nėra reikalingas.

MITAS: Norint gauti kreditą, reikės eilėje laukti pusę metų.

TIKROVĖ: Dauguma tokias paslaugas teikiančių įstaigų dirba operatyviai, siekdami pateisinti savo klientų lūkesčius, kad jiems visuomet būtų prieinamos paskolos internetu iki 5000 litų. Tad kiekvienas pasiskolinimo sąlygomis besidomintis žmogus visą parą gali kreiptis į įmones, o klientams padėti pasirengę darbuotojai naujas paraiškas ir kredito prašytojo duomenis peržiūrės kiek įmanoma greičiau. Tad pinigai kredito prašytojo sąskaitoje gali atsidurti net ir per penkias minutes nuo registracijos!

MITAS: Paskolas gali pasiimti kiekvienas to įsigeidęs žmogus

Šio mito kilmė – pavydas. Mat atsižvelgiant į žmonių poreikius besiformuojančioje rinkoje atsiradus tokių įstaigų, kurios teikia greitų kreditų paslaugas, besiskolinančiųjų srautas automatiškai pasiskirsto į naujas teritorijas. Jeigu anksčiau pinigus žmonėms skolindavo tik valstybiniai ar privatūs bankai, dabar paskolos teikiamos ir internetu, ir SMS žinutėmis – nes atsirado kitokio tipo įmonių, natūraliai sugriovusių banko monopoliją. Stambieji bankai, kaip ir įprasta žaidžiant pagal konkurencines taisykles, naujiesiems konkurentams negaili kritikos bei nevengia pastebėti jų blogų savybių, o kartais jas net ir hiporbolizuoti. Teigiama, jog absoliučiai nemokūs žmonės gali skolintis kiek tik nori, o paskui dėl tokių savo veiksmų turi patirti finansinę ir teisinę atsakomybę. Iš tiesų taip nėra. Paskolos studentams, kaip ir bedarbiams ar kažkokių oficialių pajamų neturintys asmenys niekada negalėjo ir negalės lyg niekur nieko skolintis didžiules sumas. Juk tai nebūtų naudinga nei jiems, nei skolinimo įstaigoms. Kam tai naudinga? Žinoma, naudingiausia tai tiems, kas nevengia tokių kalbų skleisti.

Kaip matome, finansinės institucijos pateikia paprastą ir greitą būdą skolintis internetu. Visą svarbiausią informaciją paprastai galima rasti įmonės puslapyje – ir kreditų kainas, ir skolinimosi bei grąžinimo sąlygas, ir paskolos skaiciuokle, padedančią itin aiškiai ir greitai pamatyti Jūsų galimybes. Tad naudotis šiomis paslaugomis tikrai nepavojinga, jeigu mokama vadovautis sveiku protu.

A creepy woman glowing with a ghostly light swims through the air toward you in the dead of night, stops, swivels, and somberly intones, „The Gods know what you’ve done.“ She then continues her air swim to a house where she disappears at the door, drawing absolutely no reaction from the man nearby. If that was your Authentic NFL Jerseys first time seeing something like that in the game, would your first thought be, „Weird glitch,“ or, „No, I I destroyed all the evidence! They can’t possibly know about that summer in Louisiana . can they?!“Keteyian has also written or co written 10 books including, System: The Glory and Scandal of Big Time College Football and You Crying, The New York Times bestselling autobiography of actor/comedian George Lopez. Among his previous books are: Players: Days and Nights Inside the New NBA, a critically acclaimed account of the rise of the NBA under David Stern; the New York Times bestseller Recruits, and the autobiographies of baseball great Catfish Hunter and Hall of Fame linebacker Mike Singletary. Keteyian was a starting infielder on the university baseball team. Born and raised in Michigan, he now lives with his wife, Dede, in New York City and Fairfield, Connecticut.As shown in the example, the FORECAST() function is:where, the equal sign (=) designates this is a formula, the value $C$6:$C$16 designates the known Y values and $B$6:$B$16 designates the known X values. This function statement then „forecasts“ the corresponding Y value for the specified X value (E13), based on the value pairs in columns C and B (known Y’s and known X’s). Enter this formula in each of the cells in which you wish to forecast a Y value for a specified X value.I have also found that the mattress you sleep on can help or hinder sleep. I’ve recently been sleeping on a thin sofa bed mattress and had an awful time getting to sleep, in addition Replica Oakleys Sunglasses sale to various aches and pains in my shoulders, hips, and legs when I get up in the morning. Then cheap nfl jerseys I put one of those memory foam mattress toppers on it and am now sleeping like a baby, thankfully!Could have done with a bit more material. I added some nice purple lining.Does anyone know http://www.ray-banbaratas.top how to adjust the pattern so that when the cape is closed in the front, the front length will be even with the back http://www.cheapjerseys-nfl.com all around? I made one of these a while back and cheap football jerseys it currently slopes upward more than I would like. First, is the delayed tax refund Bob mentioned. Comps for the company were very healthy in the first two weeks of January at a positive 10% and so we were optimistic about the end of the quarter when we spoke at IPR early in January. But comps ended up down 10% in the last two weeks of January mainly due to the refund delays. Second, Lids did cheap football jerseys a final push at the very end of January to finish its inventory cleanup which resulted in higher markdowns, more expenses to clear products and a higher level of reserves than we anticipated. Third, Schuh ended the quarter with clean inventories but had a higher level of markdowns to achieve this plus a higher level of expenses than we had planned.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*